Inschrijven
Als u onze school een goede keus vindt voor uw kind, bent u van harte welkom! U kunt bellen naar Sterrenschool De Globetrotter. Wij maken dan een afspraak met u voor een vrijblijvend gesprek op onze school. Zo’n gesprek bestaat uit een korte uitleg over ons onderwijssysteem en een uitgebreide rondleiding door de school. Zo maakt u kennis met de sfeer, onze openheid en onze onderwijsvisie in de praktijk.

Wilt u uw kind definitief inschrijven? Maak dan een afspraak met de directie.
Uw kind mag als hij of zij 4 is naar de basisschool, maar u kunt uw kind al aanmelden als het drie jaar is.

Wennen
Als u uw kind bij ons hebt ingeschreven, krijgt u een paar weken voor zijn of haar vierde verjaardag bericht van school. Uw kind wordt dan uitgenodigd om vier keer één dagdeel per week te komen wennen in de groep. Wanneer uw kind bij ons op de peuterschool zit dan mag het vanaf 3,9 maanden elke woensdag wennen in groep 1. Vanaf de vierde verjaardag mag uw kind iedere dag naar school. Kinderen zijn pas vanaf hun vijfde leerplichtig, dus uw kleuter van 4 kan gerust een dagje thuis blijven. Zeker in het begin van zo’n eerste jaar kan een volledige schoolweek vermoeiend zijn.